Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flacoane de 4mL pentru spalare, ialuri Certificate pentru headspace crimp top de, 20 mL, 23 x 75 mm,

Număr anunț
DA22689027
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO14125527)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.961 RON
Valoare atribuită
13.961 RON
Data publicării
27.03.2019 10:46
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.961 RON

din 13.961 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.