Ofertă acceptată Cumpărare directă

COPERTA ARHIVARE, FOLIE PROTECTIE A4 PP/NOKI, HARTIE COPIATOR A4 BRILLIANT 80G

Număr anunț
DA22691019
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Brasov (CUI 4384290)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
39132300-9 · Arhive suspendate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,50 RON
Valoare atribuită
275,50 RON
Data publicării
27.03.2019 12:02
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,50 RON

din 275,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.