Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun directorial Unic Spot US02, Piele ecologica, Negru

Număr anunț
DA22690187
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Alimentare cu Apă și Canalizare Sângeorgiu de Pădure (CUI RO39118070)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,96 RON
Valoare atribuită
436,96 RON
Data publicării
27.03.2019 11:27
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,96 RON

din 436,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.