Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACCESORII MOBILIER

Număr anunț
DA22689541
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
Furnizor / câștigător
ELFEROM PLUS SRL (CUI RO17304144)
Cod CPV
39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,56 RON
Valoare atribuită
411,56 RON
Data publicării
27.03.2019 11:03
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,56 RON

din 411,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.