Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE BIROTICA

Număr anunț
DA22687395
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Ilfov (CUI 24726583)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.086,91 RON
Valoare atribuită
2.086,91 RON
Data publicării
27.03.2019 09:40
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.086,91 RON

din 2.086,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.