Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RAFT SARMA PT CANTINA 2019.03.27
- Număr anunț
- DA22686341
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ion Mincu (CUI 4297894)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 658,82 RON
- Valoare atribuită
- 658,82 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 08:51
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
658,82 RON
din 658,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro