Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 18,4% sub estimat
Achizitie produse odorizante de interior
- Număr anunț
- DA22683723
- Autoritate contractantă
- ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
- Furnizor / câștigător
- HAGLEITNER HYGIENE ROMÂNIA SRL (CUI RO25136300)
- Cod CPV
- 39811000-0 · Parfumuri si deodorizante de interior (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.735,30 RON
- Valoare atribuită
- 7.944,28 RON 18,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2019 14:46
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.944,28 RON
din 9.735,30 RON estimat
18,4%
Adjudecat la 81,6% din estimat · economie 1.791,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.