Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de birou

Număr anunț
DA22683355
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOD (CUI 29425654)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
912,78 RON
Valoare atribuită
912,78 RON
Data publicării
26.03.2019 14:30
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

912,78 RON

din 912,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.