Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DERMO TROPIC DUST / GRANELIA / MANDARINA 1L
- Număr anunț
- DA22683033
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL DE ARTA TIMISOARA (CUI 18272040)
- Furnizor / câștigător
- LOADMI IMPEX SRL (CUI RO18698969)
- Cod CPV
- 39811100-1 · Odorizante de interior (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90,20 RON
- Valoare atribuită
- 90,20 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 14:16
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90,20 RON
din 90,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro