Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii si articole conexe

Număr anunț
DA22676450
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MICESTI (CUI 29405185)
Furnizor / câștigător
ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI RO15351565)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
601,09 RON
Valoare atribuită
601,09 RON
Data publicării
26.03.2019 10:00
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

601,09 RON

din 601,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.