Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciul corespondenta neprioritara interna "recomandata" (0-50g)

Număr anunț
DA22688553
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TELEORMAN (CUI 4469108)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
986 RON
Valoare atribuită
986 RON
Data publicării
27.03.2019 10:28
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

986 RON

din 986 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.