Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROBINET TRECERE FONTA 1,ROBINET TRECERE FONTA 1/2,ROBINET TRECERE FONTA 3/4

Număr anunț
DA22685756
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
FLUENT DISTRIBUTION SRL (CUI RO26238910)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,85 RON
Valoare atribuită
310,85 RON
Data publicării
27.03.2019 08:11
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,85 RON

din 310,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.