Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de corespondenta postala
- Număr anunț
- DA22681392
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283,03 RON
- Valoare atribuită
- 283,03 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 13:10
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
283,03 RON
din 283,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro