Ofertă acceptată Cumpărare directă

Policarbonat celular cu 2 pereti transparenti

Număr anunț
DA22686390
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
CHELBA RAPID SRL (CUI RO1854575)
Cod CPV
44170000-2 · Placi, folii, benzi si foi pentru materialele de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,55 RON
Valoare atribuită
386,55 RON
Data publicării
27.03.2019 08:54
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,55 RON

din 386,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.