Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONF FACT 1007120LICEUL TEHN GURGHIU

Număr anunț
DA22683993
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
Furnizor / câștigător
TEX OIL SRL (CUI 26583544)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,31 RON
Valoare atribuită
219,31 RON
Data publicării
26.03.2019 15:00
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,31 RON

din 219,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.