Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVER Asus | TS100 E9-M62 | Tower | E3-1220 V6
- Număr anunț
- DA22679115
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
- Furnizor / câștigător
- MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI RO17269411)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.050 RON
- Valoare atribuită
- 2.050 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 11:40
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.050 RON
din 2.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro