Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor

Număr anunț
DA22689464
Autoritate contractantă
COMUNA MILAS (PRIMARIA COMUNEI MILAS) (CUI 4427099)
Furnizor / câștigător
DAN SECURITY EXP S.R.L. (CUI 40004168)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
27.03.2019 11:00
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.