Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de consultanta in domeniul sanatatii si securitatii in munca si al situatiilor de urgenta
- Număr anunț
- DA22688021
- Autoritate contractantă
- Consiliul Local al Municipiului Deva - Cresa Deva (CUI 14338169)
- Furnizor / câștigător
- SANASEC SRL (CUI RO19116422)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 10:06
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240 RON
din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro