Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COOLER PROCESOR SKT 775 ARCTIC ALPINE 11GT, KIT ROLE DADF KONICA MINOLTA BIZHUB 222,MEMORIE 2GB DDR
- Număr anunț
- DA22689536
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 842,27 RON
- Valoare atribuită
- 842,27 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 11:03
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
842,27 RON
din 842,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro