Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa neintreruptibila UPS APC BR900G-GR Back-UPS RS line-interactive 900VA / 540W 5conector
- Număr anunț
- DA22691089
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 822 RON
- Valoare atribuită
- 822 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 12:05
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
822 RON
din 822 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro