Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TERMO– HIGROMETRU HTC-2
- Număr anunț
- DA22683424
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI RO15537534)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 648 RON
- Valoare atribuită
- 648 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 14:32
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
648 RON
din 648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro