Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs Auditor Tranzitie ISO 45001*
- Număr anunț
- DA22673587
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- SC ATVA SRL PITESTI (CUI 131839)
- Cod CPV
- 80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 15:57
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro