Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bec vapori sodiu 70W;Cablu HCCG 3X2,5:Siguranta tripolara 50A:Bec Led 50 W: Fasung ceramic E 27: Cle

Număr anunț
DA22690207
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
Furnizor / câștigător
MADAGORA INVEST S.R.L. (CUI RO33380518)
Cod CPV
31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.949 RON
Valoare atribuită
7.949 RON
Data publicării
27.03.2019 11:27
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.949 RON

din 7.949 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.