Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZIŢIONAREA SERVICIILOR DE DEZINSECȚIE PENTRU SEDIILE M.D.R.A.P

Număr anunț
DA22666405
Autoritate contractantă
Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
Furnizor / câștigător
BEST INOVATIONS IDEA SRL (CUI 37719324)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.190,35 RON
Valoare finală
3.190,35 RON
Data publicării
25.03.2019 10:40
Data finalizării
28.03.2019 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.