Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit seringi injector IRM/RMN Medrad Spectris Solaris EPSSQK65/115VS + SSIT96VLD
- Număr anunț
- DA22702662
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 33141624-0 · Truse de administrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.350 RON
- Valoare atribuită
- 6.350 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 13:00
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.350 RON
din 6.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro