Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servici de analize medicale periodice pentru angajati din INVATAMANT

Număr anunț
DA22697266
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIKES KELEMEN (CUI 4404664)
Furnizor / câștigător
QTM MEDICAL & CONSULTING SRL (CUI RO25226942)
Cod CPV
85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.455 RON
Valoare atribuită
1.455 RON
Data publicării
28.03.2019 08:57
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.455 RON

din 1.455 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.