Ofertă acceptată
Cumpărare directă
432 Pachet protectie citostatica
- Număr anunț
- DA22679167
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.730 RON
- Valoare atribuită
- 2.730 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 11:41
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.730 RON
din 2.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro