Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE GRADINITA

Număr anunț
DA22698029
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MARESAL ALEXANDRU AVERESCU" ADJUD (CUI 4350734)
Furnizor / câștigător
SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
996,34 RON
Valoare atribuită
996,34 RON
Data publicării
28.03.2019 09:35
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

996,34 RON

din 996,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.