Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA22687952
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 4666347)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
482,60 RON
Valoare atribuită
482,60 RON
Data publicării
27.03.2019 10:03
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

482,60 RON

din 482,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.