Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIRIGENTIE SANTIER SECTIA PNEUMOLOGIE SI CABINETE SPECIALIZATE AMBULATORIU -LOC.FAGET,JUDET TIMIS
- Număr anunț
- DA22680703
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- MVP URBANEX S.R.L. (CUI 17339134)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 12:43
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.000 RON
din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro