Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE SI MATERII PRIME ALIMENTARE

Număr anunț
DA22694006
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA PETRILA (CUI 15378315)
Furnizor / câștigător
EXPANS COMCARN S.R.L. (CUI RO32891140)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.325,93 RON
Valoare atribuită
8.325,93 RON
Data publicării
27.03.2019 14:17
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.325,93 RON

din 8.325,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.