Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cartofi 110 kg x 2,3; ceapa 25 kg x 3,67; pulpe pui 80 kg x 5,05; morcovi 5 kg x 3,21; oua 60 buc x
- Număr anunț
- DA22694989
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
- Furnizor / câștigător
- COSTELO SRL (CUI 3727047)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.354,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.354,30 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 15:08
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 08:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.354,30 RON
din 1.354,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro