Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERDEATA USCATA LA PLIC
- Număr anunț
- DA22694015
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
- Furnizor / câștigător
- CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI RO10379425)
- Cod CPV
- 15871270-7 · Amestecuri de condimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439,20 RON
- Valoare atribuită
- 439,20 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 14:17
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
439,20 RON
din 439,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro