Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie papetarie si rechizite

Număr anunț
DA22702520
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.912,33 RON
Valoare atribuită
1.912,33 RON
Data publicării
28.03.2019 12:53
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 16:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.912,33 RON

din 1.912,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.