Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB APA PE100 PN10 SDR17 D.75

Număr anunț
DA22696929
Autoritate contractantă
COMUNA GRADISTEA (PRIMARIA GRADISTEA) (CUI 2541320)
Furnizor / câștigător
VILFOREST SRL (CUI RO12617485)
Cod CPV
44162500-8 · Conducte de apa potabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.088 RON
Valoare atribuită
1.088 RON
Data publicării
28.03.2019 08:38
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.088 RON

din 1.088 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.