Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET INSTALATII SANITARE

Număr anunț
DA22691607
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PIETELOR FOCSANI SA (CUI RO27430581)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
883,15 RON
Valoare atribuită
883,15 RON
Data publicării
27.03.2019 12:27
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

883,15 RON

din 883,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.