Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1 Mouse buc 1 46.22 46.22 8.78 2 Pix pilot buc 5 7.98 39.92 7.58 3 Pix buc 15 5.04 75.63 14.37 4 Po
- Număr anunț
- DA22703744
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA (CUI 4364810)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 446,64 RON
- Valoare atribuită
- 446,64 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 13:44
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
446,64 RON
din 446,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro