Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,6% sub estimat
Etichete pentru biblioraft de 7 cm, 4/A4 192x62 mm albe autoadezive, cutie 100 coli
- Număr anunț
- DA22702945
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar judetean Valcea (CUI 2540864)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30,39 RON
- Valoare atribuită
- 29 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.03.2019 13:12
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29 RON
din 30,39 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 1,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.