Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4

Număr anunț
DA22702249
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI IALOMITA (CUI 4364780)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
283,75 RON
Valoare atribuită
283,75 RON
Data publicării
28.03.2019 12:40
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

283,75 RON

din 283,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.