Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ghiveci suspendate 22 cm Maro ( 100 buc/set)
- Număr anunț
- DA22700442
- Autoritate contractantă
- R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195 RON
- Valoare atribuită
- 195 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 11:22
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
195 RON
din 195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro