Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor 21.5" LG 22MK400A-B
- Număr anunț
- DA22700109
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ALBA (CUI 4562729)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315,15 RON
- Valoare atribuită
- 315,15 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 11:06
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
315,15 RON
din 315,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro