Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mapa A4 personalizata

Număr anunț
DA22694900
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
MACH PRINT SRL (CUI RO11573933)
Cod CPV
30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.659 RON
Valoare atribuită
1.659 RON
Data publicării
27.03.2019 15:02
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.659 RON

din 1.659 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.