Ofertă refuzată Cumpărare directă

SACI MENAJERI 240 LITRI

Număr anunț
DA22681921
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
Rosca Marcel Adrian II (CUI 34024357)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,40 RON
Valoare finală
239,40 RON
Data publicării
26.03.2019 13:32
Data finalizării
28.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.