Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA

Număr anunț
DA22677610
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ILFOV (CUI 37449468)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162,41 RON
Valoare finală
162,41 RON
Data publicării
26.03.2019 10:43
Data finalizării
28.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.