Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie tehnica punct de transformare

Număr anunț
DA22693317
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
50532200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.345 RON
Valoare atribuită
2.345 RON
Data publicării
27.03.2019 13:47
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.345 RON

din 2.345 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.