Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alpha D3, 25 mcg, cut x 50 cps moi

Număr anunț
DA22651249
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33652200-7 · Terapeutica pentru patologia endocrina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,80 RON
Valoare atribuită
550,80 RON
Data publicării
21.03.2019 13:09
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 07:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,80 RON

din 550,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.