Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie directa -prestari servicii ptr 41 de conexiuni, infrastructura fibra optica.
- Număr anunț
- DA22698715
- Autoritate contractantă
- Agentia de Administrare a Retelei Nationale de Informatica pentru Educatie si Cercetare (CUI 24930183)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64221000-1 · Servicii de interconexiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.078 RON
- Valoare atribuită
- 84.078 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 10:02
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84.078 RON
din 84.078 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro