Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii CATV RCS-RDS pt aprilie-decembrie
- Număr anunț
- DA22692600
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64228000-0 · Servicii de transmisie de programe de radio si de televiziune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.755,92 RON
- Valoare finală
- 8.755,92 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 13:14
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.