Ofertă acceptată Cumpărare directă

TIPIZATE

Număr anunț
DA22691451
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA I.G.DUCA PETROSANI (CUI 16171724)
Furnizor / câștigător
ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.109,34 RON
Valoare atribuită
2.109,34 RON
Data publicării
27.03.2019 12:21
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.109,34 RON

din 2.109,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.