Ofertă acceptată Cumpărare directă

switch - 8 porturi

Număr anunț
DA22703697
Autoritate contractantă
APIA CENTRUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 20741670)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406,80 RON
Valoare atribuită
406,80 RON
Data publicării
28.03.2019 13:43
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406,80 RON

din 406,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.